KURUMSAL

DevMer, ülkemiz doğal kaynaklarına ve sizlerin yaşamlarına değer katmayı hedefleyen, faaliyet gösteren, sektöründe öncü bir sanayi kuruluşudur. DevMer İstanbul başta olmak üzere; Eskişehir, Antalya, Ankara, Samsun, İzmir, Bursa, Adana, Trabzon, Almanya, Fransa, Qatar, Türkmenistan, Kazakistan, İran ve Azarbeycan?da hizmet vermeye devam etmektedir.

2019 Sonu itibari ile Eskişehir'e yapmış olduğu tesis 650 m2 olup dünya granit ve mimari hizmet sektörünün son teknolojisiyle kurulmuştur. Geçen yıllar boyunca, yenilikleri sürekli takip edip yatırımlar yaparak modern ve yeni kalmış fabrikasında kendi imalat ve tasarım grubundan elde ettiği değerleri işlemenin yanı sıra, yurt dışından ithal ettiği zengin renk ve doku çeşitliliğine sahip granit ve kuvars bloklarını da işleyerek müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi ile her zevke hitap edecek şekilde sunmaktadır.

Tasarım grubunda görev vermiş olduğu İstanbul Teknik Üniversitesi mezuniyeti bulunan mimari proje danışmanları sizlerin yaşam alanlarında bulunan tek hedefi kusursuzluktur. Yaşam alanlarınızda hayal ettiğiniz tüm isteklerinizi uygulamak içim şimdi Eskişehir?deyiz.
Arayın Whatsapp